Garnier Olia – domowa koloryzacja

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklamy Garniera od zawsze biją, a właściwie tryskają – przeważnie wodą/olejkiem – tym razem słonecznikiem. Całkiem ciekawy efekt, reklama utrzymana w eleganckim stylu, no i muzyka, bardzo dobra.

Utwór użyty w reklamie to: Archive – You Make Me Feel

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Garnier Clean Sensation

  Reklama dezodorantów Garnier Clean Sensation, mimo, że utrzymana w dosyć nowoczesnym, czystym stylu, to w tle posiada utwór bardzo, bardzo retro… Muzyka z reklamy to: Peggy Lee – It’s A Good Day Pobierz utwór z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Canon – siła na następny krok

  Już chyba wspominałem, ze reklamy aparatów fotograficznych zawsze mnie ciekawią i właściwie zawsze mi się podobają. Po pierwsze – przeważnie są muzyczne, a po drugie producenci starają się jak mogą aby były jak najlepsze jakościowo, w końcu świadczą o jakości samego aparatu. Dzisiaj reklama promocyjna Canon. Utwór z reklamy: Gypsy & The Cat – Bloom Reklama: Muzyka:
 • Alivia Fundacja – Pieniądze mogą pokonać raka

  Na początku możecie się zastanawiać czyja to reklama? I rzeczywiście, reklama trzyma w niepewności właściwie do samego końca. Taki oto pomysł na promowanie walki z rakiem przybrała Fundacja Alivia. Muzyka użyta w reklamie: Archive – Fuck you Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Coca Cola – Flaga Danii

Tym razem postanowiłem przyjrzeć się kampanii Coca Coli, która miała miejsce w Danii. Na początek film, który wszystko wyjaśni: Akcja...

Zamknij