Garnier Clean Sensation

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Firmy kosmetyczne ciągle w natarciu. Chyba jeszcze nikt nie przeprowadzał badań jaką część reklam stanowią te o tematyce kosmetycznej, ale myślę, że plasują się zaraz po telekomunikacyjnych.
Tym razem Garnier, który reklamuje właściwie wszystkie swoje produkty w TV. Dzisiaj wspomniemy o muzyce z reklamy dezodorantów/antyperspirantów Clean Sensation.

Muzyka użyta w reklamie Garnier Clean Senstaion to: Peggy Lee – It’s A Good Day

Reklama:

muzyka:

Swoją drogą, ta sama muzyka została użyta w reklamie kremu Garnier BB 5 w 1:

Podobne reklamy:
 • Garnier Clean Sensation

  Reklama dezodorantów Garnier Clean Sensation, mimo, że utrzymana w dosyć nowoczesnym, czystym stylu, to w tle posiada utwór bardzo, bardzo retro… Muzyka z reklamy to: Peggy Lee – It’s A Good Day Pobierz utwór z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Rexona – łyżwy

  Kolejna reklama dezodorantów/antyperspirantów Rexona. Tym razem rzecz dzieje się w domu, czyli na lodowisku :) Muzyka z reklamy to: TDL – Force The Forces Reklama: Muzyka:
 • Garnier UltraLift – Danuta Stenka

  Reklama Garnier, promująca krem przeciwzmarszczkowy UltraLift. W roli głównej aktorka Danuta Stenka. Muzyka użyta w tle reklamy to mały remix Telepopmusik – Breathe. Reklama: Piosenka z reklamy Garnier – Telepopmusik – Breathe:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Fiat Punto, Freemont – Odkryj Więcej

W telewizji pojawiła się nowa reklama Fiata, w której oprócz nowego modelu Freemont widać też Punto. W reklamie przewija się...

Zamknij