Ford FIesta – Nowy Ford Fiesta 2013

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

W tym roku Ford prezentuje na początku 3 nowe i odświeżone modele, Fiesta (o której mowa), Kuga i Transit Custom.
W reklamie Fiesty użyto bardzo żywego kawałka, którego niestety jeszcze nie rozszyfrowałem. Jak tylko mi się uda, zaraz dodam go do bazy.

Reklama:

Podobne reklamy:
 • Black – Lotnisko z Mikem Tysonem

  Reklama jeszcze nie rozchulała się na dobre a już ma prawie 900 tys. wyświetleń na YouTube… Takiego wyniku na pewno po tej reklamie bym się nie spodziewał, owszem, nakręcona w iście hollywoodzkim stylu, jednak nie powala na kolana. Może to za sprawą muzyki? W tle słyszymy mocno brzmiący hip hopowy kawałek. Na razie nie udało mi
 • Reserved – kolekcja Spring Summer 2013

  Spotu jeszcze w telewizji nie widziałem, ale już pojawił się na YouTube, zrobiony oczywiście z rozmachem, w Miami. Za produkcje odpowiadała agencja AFPhoto. Niestety jeszcze nie rozszyfrowałem muzyki. Spot:
 • Lipton – Piramidki

  Pojawiła się reklama piramidek Lipton o smaku jagodowym(?). W reklamie kobiety jedzą kubki z herbatą, co nawiązuje do hasła w reklamie „tak pyszne, że aż chce się zjeść”. W spocie użyto ciekawej muzyki. Niestety spot nie pojawił się jeszcze w sieci. Jak tylko się pojawi łatwiej będzie rozszyfrować piosenkę użytą w reklamie.

2 Comments

 1. Edward Sharpe & The Magnetic Zeros – Home

 2. Fajnie się przegląda twoje artykuły. nie mogę się doczekać kolejnych!

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Skoda Octavia – Amazing to znaczy…

Nowa reklama odświeżonej Skody - w natarciu. Oprócz nudnych, zielonych reklam z tłumaczeniem słowa Amazing, pojawiła się też reklama dużo...

Zamknij