Ford B-Max

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Dziwne, wydaje mi się, że już tą reklamę widziałem, albo przynajmniej moment w którym akrobata skacze przez samochód do basenu. Bo w taki właśnie sposób Ford reklamuje drzwi bez standardowej środkowej ramki. Ciekawy motyw, bardzo rzadko pojawiający się w autach. A tu jest w dodatku dobrze wykorzystany, bo przecież B-Max to w końcu auto rodzinne.

Piosenka, którą słyszucie w reklamie to (dość psychodeliczny utwór): Hawkwind – Master of the Universe

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Buick Regal GS

  Regał to bynajmniej nie jest, ale auto tak mi się spodobało, że nie mogłem tej reklamy pominąć. W dodatku spot przyobleczony jest dobrym rockowym kawałkiem. Piosenka użyta w reklamie to: Stereophonics – She’s Alright Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Dior J’Adore – Charlize Theron

  W telewizji pojawiła się dosyć już stara reklama perfum Dior – J’Adore. Reklama sprzed prawie dwóch lat z Charlize Theron w roli głównej jest o tyle ciekawa, że użyto w niej utworu bardzo popularnego. W dodatku z gatunku Pop, to zdarza się rzadko w przypadku reklam ekskluzywnych marek. Utwór użyty w reklamie: Gossip – Heavy Cross Reklama: Muzyka:
 • Nokia Lumia 520 – Taka jak ty

  Reklamę nowej Nokii Lumia 520 możecie obejrzeć przed filmami na YouTube. Hasło kampani dla modelu 520 to „taka jak ty”, czyli jak widzimy reklama kierowana jest do płci pięknej, z resztą muzyka jest również ‚kobieca’, bo nie wiedzieć czemu chill out uważa się za babską muzykę, z czym nie moge się zgodzić. Przechodząc do meritum. Utwór

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Seat Leon – Enjoy

Prosta reklama, bez zbędnej gadaniny, ale wykonana całkiem solidnie. Do wszystkiego dobrana klimatyczna muzyka i ot jest... Nawet nienajpiękniejszy samochód...

Zamknij