Filmy z 2011 roku (wszystkie)

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Jako, że na muzyka z reklam wrzucamy też czasami ciekawe utwory z filmów czy seriali, nie możemy pominąć portfolio filmów wyprodukowanych w 2011 roku. W zestawieniu przygotowanym przez Alex’a pojawia się aż 166 tytułów, a złożenie całego materiału zajęło… miesiąc.

Oto i powstały film:

Playlista z kompilacji:
1. John Williams – Hedwig’s Theme
2. Karen O and Trent Reznor – Immigrant Song
3. Yeah Yeah Yeahs – Down Boy
4. Oasis – The Masterplan
5. Ingrid Michaelson – Can’t Help Falling in Love
6. Elbow – Grounds for Divorce

A całą listę filmów z portfolio znajdziecie na youtube.

Podobne reklamy:
 • There is a city

  Film w sieci pojawił się wczoraj, właśnie bije rekordy popularności na YouTube. Warto o nim wspomnieć. Nie jest to reklama w dosłownym znaczeniu, ale w pewnym stopniu reklamuje nasz kraj. Nie o to jednak chodzi. Myślę, że film po prostu zasługuje na wspomnienie o nim. Jest bardzo poruszający. W dodatku w tym zupełnie niekomercyjnym projekcie wykorzystano
 • Samsung Smart TV

  Ciekawa reklama z połączeniem filmów sensacyjnych, czy są to sceny z konkretnych filmów czy sceny stworzone na potrzeby reklamy niestety nie wiem, ale w tle pojawia się ciekawa muzyka: John Murphy – Sunshine (Adagio In D Minor) Na prawdę przyjemnie się tego słucha. Reklama: Muzyka: Swoją drogą, muzyka z filmu Sunshine, w stronę Słońca.
 • Puls, filmy na marzec 2013

  Zapowiedź filmów w telewizji Puls, w tle usłyszycie cichą muzykę. Utwór, którego być może szukacie to: Flo Rida – I Cry Posłuchajcie na wrzucie:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Twix – zrób sobie przerwę

Pamiętacie reklamę batona Twix pt. "Zrób Sobie przerwę"? Piosenka użyta w reklamie to cover utworu zespołu Roxy Music, a autor...

Zamknij