Eurobank – Bierz co chcesz, czyli DIsco Polo

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Z racji na ostatni boom na „Ona tańczy dla mnie” Eurobank postanowił nie być w tyle z trendami. Stworzył mocny, śmieszny kawałek ze swoją twarzą – Piotrem Adamczykiem w roli głównej. I tak oto powstał spot, który mimo kiczowatej muzyki ma swój urok.
Trzeba przyznać, muzyka z nowej reklamy Eurobanku wpada w ucho – sam złapałem się na jej nuceniu – nawet nie wiem czy twór mieści się w pojęciu disco polo.

Ciekawie?

„Bierz co chcesz, plazmę weź, Blu-ray-a też…” ;)

Podobne reklamy:
 • Magnum – Pink & Black

  Nowa reklamy lodów Magnum podbija powoli Internet. Turecka reklama, bo wyprodukowana w Turcji przez Lowe Istambul i Lola Madrid z Orlando Bloomem i modelką Carla Moure w rolach głównych używa niestety najprawdopodbniej muzyki wykonanej na potrzeby reklamy, bo nawet na stronach agencji, ciężko szukać informacji o wykonawcy utworu. Reklama:
 • City Rush z Milla Jovovich

  Avon prezentuje swój nowy zapach dla kobiet i mężczyzn, sygnowany nazwiskiem top modelki urodzonej na Ukrainie Milli Jovovich. W reklamie pojawia się całkiem dobry utwór, które niestety jest jeszcze nie do odgadnięcia. Informacji nie ma nawet na stronie producenta reklamy… Reklama:
 • H&M Kids – Back to school

  Koniec wakacji sprzyja nowym reklamom, jesień tak samo jak wiosna to wysyp coraz to nowszych reklam. Tym razem na powrót do szkoły reklamę z dziećmi przygotował H&M. Niestety nie udało nam się jeszcze rozszyfrować muzyki z reklamy. Pozostaje sama reklama:

2 Comments

 1. Vlad

  Mieści się w nurcie disco-polo, to przeróbka piosenki Shazzy – Bierz co Chcesz

 2. noname

  zarówno pan Adamczyk jak i Kot prezentują ciekawą barwę głosu. Nie sądzę aby to były ich naturalne głosy, to jest raczej modulacja

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ford B-Max

Dziwne, wydaje mi się, że już tą reklamę widziałem, albo przynajmniej moment w którym akrobata skacze przez samochód do basenu....

Zamknij