Dulux – czas na zmiany

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa, świeża reklama, ze znanym już nam psem, promująca stronę internetową farb Dulux, na której sami możemyzaaranżować i wybrać kolor na ścianę.

Muzyka z nowej reklamy to: Lenka – Bring Me Down

Pobierz z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Dekoral – kreacje dla twojego wnętrza

  Po Dulux’ie, pora na konkurencję, która nigdy nie śpi i też się reklamuje. Dekoral reklamuje się w bardzo dobrym stylu z nutą bardzo podobną do tej od Vanessy Mae: Vanessy Mae – Storm Oto jak mogą brzmieć utwory klasyczne w reklamie… Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Volkswagen Up – Nowy mały samochód VW

  To coś nowego. Volkswagen nie słynął nigdy z małych aut, a już na pewno nie tanich, tymczasem Nowy Up, w niemczech, jak widzimy kosztuje 8500 Euro… Reklama utrzymana jest w old schoolowym klimacie. Muzyka z nowej reklamy Volkswagena to: Baba Brooks – Portrait Of My Love Pobierz z iTunes Reklama: Oraz muzyka:
 • Jack Daniels Tennessee Honey

  Reklama jak dla mnie nieco ‚ohydna’. Niestety nie przepadam za pszczołami, są zbyt podobne do osy, za której to użądleniem nie przepadam ;), ale sam fakt nowej whisey miodowej, jest interesujący… Muzyka użyta w reklamie: The Stone Foxes – I’m A King Bee Pobierz utwór z iTunes Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


Przeczytaj poprzedni wpis:
Cadillac SRX
Cadillac SRX

A to taka ciekawostka, jakimi samochodami jeżdżą amerykanie? M. in. takim oto Cadillaciem. Piosenka z reklamy to: Ben Harper -...

Zamknij