Dr Pepper

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Ale dlaczego akurat taka nazwa dla napoju? Nie wystarczyłoby po prostu Pepper? Chociaż, może jednak lepiej brzmi ‚dr Pieprz’ niż po prostu ‚pieprz’, niech będzie ;)
Tak czy siak, reklamę podaje jako przykład wkomponowania świetnie pasującego do reklamy utworu.

Ta muzyka to: Sleigh Bells – Crown on the Ground

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Los Angeles

  Nie trzeba wydawać fortuny, żeby zareklamować miasto. Tutaj macie przykład filmu poklatkowego, prezentującego nam Los Anegeles o zmierzchu/nocy. Świetnie się ogląda takie time-lapsy, w dodatku z ciekawie dobraną muzyką. W tym przypadku utwór, który słyszycie w tle to: M83 – Echoes of Mine Film: Muzyka:
 • Lech 2012 – Chwała Bohaterom

  No i znowu podobnie jak w przypadku reklamy Canon EOS, tym razem w reklamie Lecha użyta jest piosenka, która już jakiś czas temu pojawiła się u nas w dziale muzyka do reklam :). Kto wie, może przyczyniliśmy się do wkomponowania tego właśnie utworu w nową reklamę Lecha pod tytułem ‚Chwała Bohaterom’. hasło reklamy: Lech się
 • Absolut ‚Absolut’

  Tytuł reklamy właściwie odpowiada nazwie marki. Już wspominałem o tym, że wódka Absolut słynie z oryginalnych reklam. Tutaj do reklamy wykorzystano najpopularniejsze kadry, m. in. start promu kosmicznego, a sama fabuła reklamy jest po prostu świetnie trafiona. Wykonanie i muzyka też nienaganne. No właśnie, co muzyki. Jest to: I Monster – Hey Mrs (Glamour Puss Mix) Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wake Owl – Gold (Noah Hyde / Magic Sword Remix)

Ciekawy motyw muzyczny, idealnie pasujący mi do reklamy. Wake Owl - Gold (Noah Hyde / Magic Sword Remix)

Zamknij