Dolce & Gabbana Matthew McConaughey

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

To już wiemy kto jest ambasadorem marki Dolce & Gabbana. Tym razem trafiło na Matthew McConaughey’a, który tak oto klimatycznie reklamuje nowy zapach dla mężczyzn.

Piosenka z saksofonem to: Miles Davis – Générique

Ściągnij z iTunes

Reklama:

I utwór Milesa Davisa:

Podobne reklamy:
 • Dolce & Gabbana – Light Blue

  Reklama z modelami David Gandy i Bianca Balti w rolach głównych. Nic specjalnego, ale z racji na samą markę warto tą reklamę w naszej bazie umieścić. Dolce & Gabbana, to marka rozpoznawana na całym świecie. Mimo ostatnich zawirować odnoście uciekania od płacenia podatku we Włoszech ma się chyba całkiem dobrze. W ten sposób powstała nowa reklama
 • BOSS – Ryan Reynolds – muzyka z reklamy

  BOSS reklamuje swój nowy zapach dla mężczyzn w dodatku z nie byle jaką twarzą, popularnego ostatnio aktora Ryana Reynolds’a, który swoją popularność zdobył m. in. grając w serialu ‚Przyjaciele’. W dodatku w tle reklamy leci specyficny utwór Massive Attack – Angel. Reklama: Muzyka:
 • Nescafé Dolce Gusto

  Skoro już wszyscy reklamują swoje automaty do kawy, Nescafe nie pozostaje w tyle i… Reklamuje kawę Dolce Gusto do automatu właśnie dedykowaną. Muzyka z nowej reklamy Nescafé Dolce Gusto to: The Evergreen – Food For Soul Reklama: Utwór z reklamy:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Prawo Agaty TVN – wejściówka

Nowy serial TVN - Prawo Agaty z Agnieszką Dygant w roli głównej już możecie oglądać w tv. A my przedstawiamy...

Zamknij