Dolce & Gabbana – Light Blue

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama z modelami David Gandy i Bianca Balti w rolach głównych. Nic specjalnego, ale z racji na samą markę warto tą reklamę w naszej bazie umieścić. Dolce & Gabbana, to marka rozpoznawana na całym świecie. Mimo ostatnich zawirować odnoście uciekania od płacenia podatku we Włoszech ma się chyba całkiem dobrze.

W ten sposób powstała nowa reklama z muzyką w tle od: Achille Togliani – Parlami D’amore Mariù

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Coca-Cola – podziel się

  Akcja marketingowa z imionami na etykietach Coli sprawdza się chyba całkiem nieźle, sam, choć rzadko kupuję Coca-Colę, ostatnio nabyłem ten napój już kilka razy. Akcja jak widać okrojona jest na cały świat, i ma się dobrze. Muzyka z reklamy: Grouplove – Tongue Tied Reklama: Muzyka:
 • Apple iPad

  W ramach ciekawostki, tak właśnie wyglądała pierwsza reklama iPada. Być może to krótkie streszczenie funkcjonalności urządzenia, przyobleczone w ciekawą muzykę, w jakiś sposób przyczyniło się do sukcesu produktu, jednak sam w to chyba nie wierze. Po reklamie Apple spodziewałbym się więcej… Muzyka z reklamy to: The Blue Van – There Goes My Love Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Orange – Mapping w Warszawie

  Warto również wspomnieć o reklamie jaką zaprezentował nam Orange (trzeba przyznać lubią rozmach) w Warszawie na ścianie hotelu Novotel Centrum. Wraz z NEWMOTION Studios (odpowiedzialnymi za animacje) oraz Uchostudio (odpowiedzialnym za dźwięk) zaprezentował nam Mapping, którego w rozmiarze XXL, w Polsce chyba jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać. Na Youtube mogliśmy oglądać podobne kreacje z zagranicy (niestety

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tunezja – reklama 2013

"Jeden dzień w Tunezji" to kampania reklamowa tego egzotycznego państwa. Reklama pojawiała się również w naszych rodzimych stacjach telewizynych. Jak...

Zamknij