Dior – secret garden

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Kultowy projektant, prezentuje swoje ubrania z nie mniej kultową muzyką w tle… Wszystko to dobrze zmontowane i mocno modowe.

Depeche Mode – Enjoy the Silence

Pobierz utwór z reklamy na iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Volkswagen Golf VII – 2012

  Der Golf, czyli nowa reklama VII już wersji popularnego Golfa. Wydaje mi się, że nowy model jest nieco dłuższy niż poprzednie edycje, ale zachowuje tradycyjny kształt. Reklama samochodu często pojawia się na YouTube, ale w telewizji chyba też już ją widziałem. W reklamie różne osoby podśpiewują utwór: Depeche Mode – People Are People Reklama: Muzyka: Istnieje jeszcze jedna reklama
 • Kappahl – Hey, I like Your style 2012

  Kappahl, już wcześniej reklamował swoje ubrania. Może te reklamy nie pojawiają się tak często jak H&M, ale też przeważnie są muzyczne. Tak też jest tym razem. Reklama nowych bluzek z kolekcji jesień 2012 ma w tle muzykę, która niestety została stworzona na potrzeby reklamy przez: Patrika Berggrena Reklama Hey I Like Your Style:
 • Fruit of the Loom

  Markę Fruit of the Loom, znam chyba z koszulek i to tych z niższej półki. Ale mogę się mylić, w każdym razie kojarzę to logo. Jak widać produkują też inne części ubrania, m. in. tzw. underwear, czyli bieliznę. I oczywiście, swoje produkty reklamują muzycznie: Gram Rabbit – Desperate Heart Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
BMW serii 6 muzyka z reklamy

Nieco elektronicznie, ale tak, to stary, dobry Moby... Tym razem w muzycznej reklamie BMW serii 6. Muzyka użyta w reklamie:...

Zamknij