Dekoral – kreacje dla twojego wnętrza

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Po Dulux’ie, pora na konkurencję, która nigdy nie śpi i też się reklamuje.
Dekoral reklamuje się w bardzo dobrym stylu z nutą bardzo podobną do tej od Vanessy Mae: Vanessy Mae – Storm
Oto jak mogą brzmieć utwory klasyczne w reklamie…

Ściągnij z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Hyundai i40 – Przełomowy i40

  Niebawem w blokach reklamowych będziecie mogli obejrzeć tą reklamę Hyundaia i40 zatytułowaną ‚Przełomowy Hyundai i40’. Ostatnio, (podobnie było z reklamą i30-stki) marka zaszczyca nas, takimi właśnie melodiami w swoich reklamach. Utwory są nieco klasyczne. Tym razem użyto muzyki zatytułowanej Summer, w wykonaniu Vanessy James. Oryginał tego utworu wykonywał Joe Hisaishi. Reklama: Muzyka Vanessa James – Summer:
 • Śnieżka satynowa

  Po Dulux’ie i Dekoralu przyszedł czas na Śnieżkę, która reklamuje się również muzyczną reklamą. Sama muzyka w nieco innym stylu, jednak takie spokojne nuty na pewno też znajdą wielu fanów. Muzyka z tej reklamy to: Chris Madin – Jigsaw Reklama: Muzyka:
 • Buick Regal GS

  Regał to bynajmniej nie jest, ale auto tak mi się spodobało, że nie mogłem tej reklamy pominąć. W dodatku spot przyobleczony jest dobrym rockowym kawałkiem. Piosenka użyta w reklamie to: Stereophonics – She’s Alright Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:

One Comment

 1. xxxxx

  david garrett

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dulux – czas na zmiany

Nowa, świeża reklama, ze znanym już nam psem, promująca stronę internetową farb Dulux, na której sami możemyzaaranżować i wybrać kolor...

Zamknij