Deichmann – Graceland, kolekcja wiosna 2012

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa reklama marki Graceland w sieci sklepów obówniczych Dechimann już jest w sieci, a my prezentujemy wam muzykę z tej reklamy!

Szybka, rytmiczna, muzyka użyta w reklamie to: Martin Solveig & Dragonette – Can’t Stop

Utwór na iTunes.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Fanta – Pościg (Skater) 2012

  Znacie tą muzykę? Bardzo możliwe, wcześniej mogliście ją usłyszeć w innej reklamie, a konkretnie tej – butów Graceland. Kiedy publikuje tą reklamę, co prawda jeszcze nie ma jej w Polsce, ale kto wie, może już niedługo ‚fantowy’, animowany skateboarder pojawi się w TV. EDIT: No i doczekaliśmy się ‚Pościgu’, bo tak nazywa się nowa reklama Fanty i
 • Deichmann – Buty Graceland na jesień 2012

  Kolejna muzyczna reklama sieci sklepów z obuwiem Deichmann. Odkąd w ofercie sklepu znalazły się buty marki Graceland, reklamy sieci są bardziej zauważalne, najprawdopodobniej to czysty przypadek, ale jednak. W najnowszej reklamie użyto muzyki: Ladyhawke – Girl Like Me Reklama: Muzyka:
 • Garnier UltraColor

  Reklama z trzema paniami i ich lśniącymi włosami, Piosenka z reklamy to powtarzające się „Hello, Hello”… Tytuł utworu i wykonawca to dokłądniej: Martin Solveig & Dragonette – Hello Reklama (w wersji holenderskiej, niestety tylko taką znaleźliśmy): Muzyka:

One Comment

 1. Pingback: Fanta - Skater 2012 - muzyka z reklamy | muzyka z reklam - utwory prosto z tv

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Citibank – Premier Card

Dawno już nie widziałem reklamy Citibanku, stąd zadowolić się musiałem chociaż jedną reklamą Citi z ameryki. No i jest, w...

Zamknij