Deichmann – Graceland 2013

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa kolekcja marki Graceland w sklepach Deichmann jak zwykle, podobnie jak w poprzednich latach, ze świetnym podkładem muzycznym w tle.
Reklamę ogląda się z przyjemności, a gdybyście szukali muzyki z reklamy, tytuł utworu to: Felix Cartal – Tonight (feat. Maja Ivarsson from The Sounds)

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Deichmann – Buty Graceland na jesień 2012

  Kolejna muzyczna reklama sieci sklepów z obuwiem Deichmann. Odkąd w ofercie sklepu znalazły się buty marki Graceland, reklamy sieci są bardziej zauważalne, najprawdopodobniej to czysty przypadek, ale jednak. W najnowszej reklamie użyto muzyki: Ladyhawke – Girl Like Me Reklama: Muzyka:
 • Deichmann – Graceland

  Reklama Deichmann reklamująca nową markę w sklepach i utwór The Temper Trap – Sweet Disposition w tle. Mam wrażenie, że na potrzeby reklamy został lekko zmodyfikowany, ale takie odczucia dosyć często mi towarzyszą… Reklama: Muzyka:
 • Nokia Lumia 1020

  Przykład reklamy, która dzięki muzyce jest na prawdę dobra, gdyby nie dobrze dobrany utwór, mógłby powstać niezły potworek, a tak, mamy coś ciekawego. Muzyka z reklamy to niby pop, niby alternatywa, co dokładnie, ciężko określić, ale wpada w ucho. Gdybyście kiedyś dojrzeli reklamę nowej Nokii Lumii 1020 i szukali muzyki z reklamy to: The Colourist – Little

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sony Xperia Z

Reklama mocno w klimacie Sony, czyli kolorowa farba i zwolnione tempo, wszystko co znamy z reklam m. in. telewizorów Bravia,...

Zamknij