Deichmann – Buty Graceland na jesień 2012

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Kolejna muzyczna reklama sieci sklepów z obuwiem Deichmann. Odkąd w ofercie sklepu znalazły się buty marki Graceland, reklamy sieci są bardziej zauważalne, najprawdopodobniej to czysty przypadek, ale jednak.

W najnowszej reklamie użyto muzyki: Ladyhawke – Girl Like Me

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Sizeer muzyka z reklamy 2013

  Nowa kampania Sizeer – sieci sklepów z obuwiem, nie przejdzie niezauważona. Z racji ciekawej dub stepowej muzyki na pewno będzie hitem przez najbliższy czas :). Na pewno ciekawi was muzyka użyta w spocie. Muzyka użyta w reklamie sklepu Sizeer.com to: Vincent Tone – Young and restless Co ciekawe, spot wyprodukowany został przez właściciela marki Sizeer, jedynie scenariusz to
 • Deichmann – Graceland, kolekcja wiosna 2012

  Nowa reklama marki Graceland w sieci sklepów obówniczych Dechimann już jest w sieci, a my prezentujemy wam muzykę z tej reklamy! Szybka, rytmiczna, muzyka użyta w reklamie to: Martin Solveig & Dragonette – Can’t Stop Utwór na iTunes. Reklama: Muzyka:
 • Decathlon – podkoszulki Kipsta

  Reklama koszulek Kipsta, które pojawiły się w sklepach sportowych Decathlon, pojawiała się w telewizji już rok temu. W tym roku jednak kampania się powtarza. Promocja koszulek Kipsta jest podobnie jak przed rokiem reklamowana tym samym spotem. Niestety do tej pory nie udało mi się ustalić muzyki z reklamy, nigdzie w sieci również nie ma rozwiązania zagadki.

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
BMW Radość z Jazdy 2012

Nowa reklama BMW, tym razem nie ma tutaj mowy o żadnym z modeli, a jest to reklama samej marki. Kampania...

Zamknij