Danio – Samochód (Dziewczyno jedyna)

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

W nowy rok Danio, wjeżdża… trabantem. W samochodzie oczywiście nikt inny jak mały głód no i muzyka. Disco Polo? Chyba tak.

Niestety na YouTube jest tylko mały, minutowy fragment piosenki pod tytułem: Aldona, wykonywanej przez zespół Mateo.
Za to na wrzucie znajdziecie cały utwór (do przesłuchania niżej).

reklama:

Muzyka wstawiona przez użytkownika olusiabuzka na wrzuta.pl:

Piosenka:

Podobne reklamy:
 • Wedel – Dołącz do fali przyjemności / piosenka z reklamy na Euro

  E. Wedel – producent słodyczy reklamuje się wizerunkiem Euro 2012, którego jest jednym ze sponsorów. Tym razem w reklamie ze… słoniami w tle usłyszymy wpadającą w ucho i jak sądze po komentarzach na YouTube, lubianą muzykę. Piosenka z tej reklamy to dość dopracowany (przynajmniej pod względem teledysku) utwór: Afromental – Rock ‚n’ Rollin’ Love Niżej zapraszam do
 • Fiat Punto 2012

  Dwie nowe reklamy Fiata Punto już w telewizji. Fiat targetuje je zarówno do kobiet jak i mężczyzn, stąd właśnie myślę, że pojawiały się dwie wersje. Muzyka z tych reklam to: Boney M – Gotta Go Home Pobierz muzykę z reklamy z iTunes Reklama 1: I wersja dla mężczyzn: Muzyka do odsłuchania: Oraz Boney M na wrzuta.pl:
 • Nutella reklama

  Z cyklu reklam świetnych, niezapominalnych. A Wy, pamiętacie jeszcze tą reklamę? Przez to, że w muzyce została wykorzystana świetna piosenka Andreas Johnson – Glorious reklama stała się bardzo popularna. Przypominamy reklamę: I muzyka z reklamy Andreas Johnson – Glorious do posłuchania:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lynx dezodorant dla mężczyzn

Tym wpisem rozpoczynamy cykl reklam pod tytułem 'ciekawe'. Te reklamy (no i przede wszystkim muzyka z nich) niekoniecznie musieliście widzieć...

Zamknij