Coca Cola Zero – To możliwe

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa reklama Coca Coli Zero, ze świetną, mocną muzyką. Tym razem akcja rozgrywa się na pustkowiu, gdzie pewnemu przystojniakowi psuje się auto.

Muzyka użyta w reklamie to: Bruno Granato – On Fire, już ląduje w moich ulubionych.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Coca-Cola Coraz bliżej święta

  Nowa reklama Coca Coli na święta 2011 była już u nas opisywana, ale przecież warto też wspomnieć o tradycyjnej, żeby nie powiedzieć kultowej reklamie Coca Coli, która z niewielkimi zmianami była puszczana w telewizji co roku. Cechą charakterystyczną była ciężarówka Coca Coli i mikołaj z butelką Coli właśnie. Ta reklama używała piosenki: Melanie Thornton – Wonderful
 • Coca-Cola Święta 2011

  Coroczna reklama Coca-Coli z Mikołajem. Tym razem w wersji wydanej w 2011 roku. Z Muzyką Bedingfield. Nowa reklama trwa minutę i pewnie niedługo zobaczymy ją w telewizorze (o ile już nie jest na wizji)… Muzyka z reklamy to: Natasha Bedingfield – Shake Up Christmas Reklama: Muzyka:
 • Coca-Cola na Euro

  Jest rok 2012, Coca-Cola, jako oficjalny sponsor reklamuje w Polsce (i za granicą, m. in. na wyspach) Mistrzostwa Europy. Spot wykonany przez Volstok, przyobleczony jest w ciekawe animowane ilustracje ‚ludzików’ Coca-Coli. Muzykę w reklamie użyczył: Gogol Bordello – Wonderlust King (odświeżona wersja) Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pepsi USA

Stara reklama, ale z racji na skoczną muzykę w tle (takie trochę amerykańskie Disco Polo) nie omieszkałem wrzucić jej do...

Zamknij