Coca-Cola – zakochanie

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Tego typu reklam Coli w Polsce nie widziałem, a jest oryginalna i ciekawa, coś innego niż ludzie pijący napój z butelki no i oczywiście delektujący się jego smakiem. Tutaj przekaz jest mniej dosłowny, a tym samym jest to coś nowego. W reklamie dwoje młodych ludzi zakochuje się w bibliotece i dzielą się ‚Colą’.

Muzyka z reklamy to: Koop – Strange Love

Pobierz z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Volkswagen Up – Nowy mały samochód VW

  To coś nowego. Volkswagen nie słynął nigdy z małych aut, a już na pewno nie tanich, tymczasem Nowy Up, w niemczech, jak widzimy kosztuje 8500 Euro… Reklama utrzymana jest w old schoolowym klimacie. Muzyka z nowej reklamy Volkswagena to: Baba Brooks – Portrait Of My Love Pobierz z iTunes Reklama: Oraz muzyka:
 • Levi’s – Dangerous Liaison

  Nie ma to jak reklama dżinsów, rzekłbym… pełna seksu. Gdybyście szukali piosenki z reklamy to jest to: Little Annie – Strange Love Reklama: Muzyka:
 • Under Twenty – Under 20!

  W telewizji spot reklamowy kosmetyków dla młodych często pojawia się jako sponsor programu. Reklama ma całkiem przyjemną ścieżkę dźwiękową, a muzyka z tej reklamy to: Uffie – Hong Kong Garden. Jest to z kolei przeróbka piosenki zespołu Banshees o tym samym tytule. Reklama: Muzyka w wykonaniu Uffie: Oraz oryginał Banshees:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Cisowianka – Grajmy w piłkę

Oglądając TV w pewnej chwili myślę sobie, co jest? Reklama piwa przed 22? Ale nie, to dzieci, tym bardziej przeżyłem...

Zamknij