Coca-cola – Diet Coke w pracowni

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Dietetyczna Cola reklamuje się właśnie tak. Myślę, że przekaz trafia w szczególności do niezależnych kobiet, no ale oczywiście najbardziej oglądanie reklamy umila nam muzyka. Myśl, że warto ją sobie przypomnieć, bo choć piosenka znana, to nie każdy musi o niej pamiętać.

Tak więc przypominamy: Panic! At the Disco – Ready to Go

reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Coca-Cola Be OK

  Bardzo przyjemna reklama marki, której nie trzeba nikomu przypominać, a mimo to ciągle pojawia się w spotach. Coca-Cola, bo o niej mowa, nie musi się reklamować, ba – nie musi się nawet przypominać w telewizji, ale mimo to, ciągle pojawia się w telewizji, Internecie czy na billboardach. Tym razem ukazała się taka oto przyjemna reklama
 • Nutella reklama

  Z cyklu reklam świetnych, niezapominalnych. A Wy, pamiętacie jeszcze tą reklamę? Przez to, że w muzyce została wykorzystana świetna piosenka Andreas Johnson – Glorious reklama stała się bardzo popularna. Przypominamy reklamę: I muzyka z reklamy Andreas Johnson – Glorious do posłuchania:
 • Orange – The Muppets

  Muppetsy (czy jeżeli ktoś woli Mapetsy) pojawiają się w reklamie Orange i pobudzają wspomnienia, szczególnie tych starszych użytkowników komórek, ale pewnie nie tylko, być może i dzisiejsze dzieci ‚opierzone’ Muppetsy zainteresują:). Ale wracając do sedna, pora przypomnieć sobie Mahna Mahna Muppetsów! Bajka z jajem ;) Reklama: Muzyka z Muppet’s Show:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Heat Beyoncé – perfumy

Beyoncé - Fever reklamuje (kolejne chyba już) perfumy. Tym razem jest to marka Heat. Jedno jest pewnie, kiedy coś jest...

Zamknij