Coca-Cola Coraz bliżej święta

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowa reklama Coca Coli na święta 2011 była już u nas opisywana, ale przecież warto też wspomnieć o tradycyjnej, żeby nie powiedzieć kultowej reklamie Coca Coli, która z niewielkimi zmianami była puszczana w telewizji co roku. Cechą charakterystyczną była ciężarówka Coca Coli i mikołaj z butelką Coli właśnie.

Ta reklama używała piosenki: Melanie Thornton – Wonderful Dream (Holidays Are Coming)
Słowa tej piosenki zostały nieco zmienione na potrzeby reklamy.

Reklama:

Muzyka z reklamy:

Podobne reklamy:
 • Coca-Cola reklama na święta 2012 i muzyka

  Okres przedświąteczny zaczął się na dobre. Dlaczego? W końcu pojawiła się świąteczna reklama Coca-Coli. Już tradycyjnie, Cola na święta pokazuje nam ciekawe reklamy. Kiedyś była to słynna ciężarówka, w tym roku jest nieco inaczej, ba, jest nawet dedykowana muzyka dla polskiej wersji. Tym razem ciężarówka to tylko mały epizod, ale nie zabrakło jej, tak samo
 • Coca-Cola Święta 2011

  Coroczna reklama Coca-Coli z Mikołajem. Tym razem w wersji wydanej w 2011 roku. Z Muzyką Bedingfield. Nowa reklama trwa minutę i pewnie niedługo zobaczymy ją w telewizorze (o ile już nie jest na wizji)… Muzyka z reklamy to: Natasha Bedingfield – Shake Up Christmas Reklama: Muzyka:
 • Coca-Cola na Euro

  Jest rok 2012, Coca-Cola, jako oficjalny sponsor reklamuje w Polsce (i za granicą, m. in. na wyspach) Mistrzostwa Europy. Spot wykonany przez Volstok, przyobleczony jest w ciekawe animowane ilustracje ‚ludzików’ Coca-Coli. Muzykę w reklamie użyczył: Gogol Bordello – Wonderlust King (odświeżona wersja) Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jacobs Kronung na święta Let It Snow

Na święta Kawa Jacobs Kronung reklamuje się rodzinnie, w reklamie występuje szczęśliwa rodzina. Piosenka z reklamy to Utwór Let It...

Zamknij