Citroen DS3 – Koń

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Widziałem już lepsze reklamy Citroena, ta ewidentnie zalicza się jak dla mnie do słabych, ale jest coś co ją wyróżnia, czyli muzyka. Citroen DS3 Cabrio, bo o jego reklamie mowa, być może wygląda nie najgorzej (choć nie przepadam za designem francuskich aut), w reklamie jest porównany do bielutkiego konia pędzącego plażą i zatrzymującego się na czerwonym świetle.

Muzyka w tle to popularni: Spandau Ballet – True

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Chevy Malibu – Ekologiczny samochód

  W taki sposób reklamuje się ekologiczny samochód ulubionej marki Amerykanów. Trzeba przyznać, że sposób… dość prymitywny. Nie wrzucamy tu reklam, które nam się nie podobają, ale ta jest inna. Osobiście mam sentyment do utworów z lat ’80, w dodatku samochód jest ekologiczny, stąd postanowiłem wrzucić reklamę tutaj. Muzyka z reklamy to: Spandau Ballet – True Reklama: Muzyka:
 • Jack Daniels Tennessee Honey

  Reklama jak dla mnie nieco ‚ohydna’. Niestety nie przepadam za pszczołami, są zbyt podobne do osy, za której to użądleniem nie przepadam ;), ale sam fakt nowej whisey miodowej, jest interesujący… Muzyka użyta w reklamie: The Stone Foxes – I’m A King Bee Pobierz utwór z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Magnum Infinity

  Niestety nie przepadam za lodami z orzechami, ale skoro reklama muzyczna, to może i ja kiedyś spróbuje? Nie do końca wiemy jakiej muzyki użyto w reklamie, ale jest ona podobna do tej: Late Of The Pier – Mad Dogs And Englishmen – F.B.C. Choć to chyba nie do końca to o co nam chodziło… Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nivea Deo Stress Protect

Reklama nie pojawia się szczególnie często, ale za to jak już się pojawi to łatwo zwrócić na nią uwagę, ze...

Zamknij