Citroën C-Elysee

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama opowiada o przetestowaniu nowego modelu Citroena C-Elysee na 4 mln kilometrów… To tak jakby przejechać ziemię, po równiku – 100 razy, ciężko mi w to uwierzyć, ale to pewnie kolejny chwyt reklamowy. Tak czy siak, oto reklama nowego sedana francuskiego producenta.

Muzyka, którą usłyszucie w reklamie to: C2C – Down the Road

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Cadillac XTS – night out

  Od czasu do czasu Cadillac-i można już zobaczyć także na naszych drogach, a widząc takiego sedana jak XTS, można odnieść wrażenie, że widzimy właśnie typowe amerykańskie auto. W dodatku marka zawsze ciekawie promuje się w reklamach. Spot opowiada o pewnym nocnym wypadzie. Tym razem w swojej reklamie marka użyła utworu: Victory – Play It Reklama: Muzyka:
 • Peugeot 2008

  Nowy model Peugeot – 2008 już niebawem w salonach, tak więc najprawdopodobniej tą właśnie reklame już niedługo zobaczycie w TV. Tymczasem pojawia się ona u nas. W reklamie nowego francuskiego SUVa użyto muzyki: The Dodoz – Dum Dum Reklama: Muzyka:
 • Citroen DS5 – heavy metal

  Tego się nie spodziewał. I nie mam tutaj bynajmniej na myśli nowego modelu Citroena, bardziej chodzi mi o odważną muzykę, która marka podpisała swoją nową reklamę. Na razie jak widzę reklama emitowana jest m. in. w Holandii, ciekawe czy w Polsce również będziemy mogli oglądać tą reklamę, w tym wydaniu. Muzyka z reklamy to: Marilyn Manson

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Toyota Auris

W ostatnim czasie w telewizji możecie oglądać kilka reklam nowej Toyoty Auris, samochód całkiem ciekawy, na pewno trafiony wprost na...

Zamknij