Christian Dior perfumy J’Adore

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Christian Dior, to marka znana na całym świecie, jednak w naszym kraju ciągle nie reklamowana (być może nie potrzebuje reklamy?).

Muzyka ze spotu: Gossip – Heavy Cross

Ściągnij z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Dior J’Adore – Charlize Theron

  W telewizji pojawiła się dosyć już stara reklama perfum Dior – J’Adore. Reklama sprzed prawie dwóch lat z Charlize Theron w roli głównej jest o tyle ciekawa, że użyto w niej utworu bardzo popularnego. W dodatku z gatunku Pop, to zdarza się rzadko w przypadku reklam ekskluzywnych marek. Utwór użyty w reklamie: Gossip – Heavy Cross Reklama: Muzyka:
 • Renault 4+ (4 lata)

  Renault wprowadza nowość (w naszym kraju co prawda chyba jeszcze nie, ale to się pewnie zmieni). Na wyspach, już oferuje 4-letnią gwarancję. Z tej okazji postanowił wydać reklamę, obleczoną nieco melancholijną, lecz przyjemną muzyką. Utwór z reklamy to: Trailer Trash Tracys – Wish You Were Red Reklama: Muzyka:
 • Corona – znajdź swoją plażę

  Corona, to piwo dostępne również w Polsce, jednak jak widać tutaj jeszcze marka nie postanowiła się reklamować, a reklamę ma bardzo ‚marzycielską’… Muzyka użyta w reklamie to: Jesse Harris – The Secret Sun Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dolce & Gabbana Matthew McConaughey

To już wiemy kto jest ambasadorem marki Dolce & Gabbana. Tym razem trafiło na Matthew McConaughey'a, który tak oto klimatycznie...

Zamknij