Chevrolet Cruze kombi

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Always with You, czyli muzyka z bluetooth w nowym Chevrolecie Cruze kombi (swoją drogą hatchback bardzo ładny) to co widzimy w reklamie z ciekawą muzyką. Niestety nie ma pewności co do utworu w tle spotu, bo nigdzie nie można znaleźć rzekomej muzyki: Kari Steinert (Big Foote) – Always with you.

Reklama:

Podobne reklamy:
 • LIDL – Pascal kontra Okrasa – Sylwester

  Na Sylwestra sklepy Lidl znowu proponują swoją kuchnie, czyli reklama z cyklu Pascal kontra Okrasa z propozycjami przekąsek na Sylwestra(Sylwester?). W reklamie pojawia się całkiem ciekawy house-owy utwór. Niestety jeszcze go nie rozszyfrowałem, całkiem możliwe, że pochodzi prosto z banku muzyki, bo po tekście piosenki niestety utworu nie udało mi się znaleźć, a sam tekst jest
 • Jeep Grand Cherokee 2014

  Kolejna reklama najnowszego modelu Jeepa Grand Cherokee, ze świetną muzyką w tle. Oglądać takie reklamy, to sama przyjemność, niestety akurat do tej, nie znamy jeszcze tytułu utworu ze spotu. Reklama:
 • Volkswagen – Nowy Passat R-Style 2013

  Kolejna wersja Passata ujrzała właśnie światło dzienne. Z tej okazji w telewizji pojawił się spot promujący wersje R-Style. Volkswagen reklamuje się spokojną muzyką ze słowami „got to find the favourite song to sing alone…” Niestety mimo rozszyfrowania słów, nie udało mi się znaleźć jeszcze wykonawcy utworu. Póki co, możecie obejrzeć spot. Reklama:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Windows 8 w reklamie

Premiera, a właściwie sprzedaż, nowego systemu operacyjnego od Microsoft nastąpi 26 października. Coraz bliżej końca miesiąca Microsoft pokazał nam swoją...

Zamknij