Chevrolet Aveo

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Miła muzyka w reklamie Chevroleta Aveo… Trzeba przyznać, ze nowe Chevrolety są coraz ciekawsze, sportowe (jak na markę przystało). Like it!
Reklama ze skokiem samochodu na bungee, tak jako ciekawostka.

Muzyka z reklamy to: Fun - We Are Young

Pobierz muzykę z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Chevrolet Aveo – Skateboard (deskorolka)

  Reklamy małych samochodów chevroleta, a szczególnie modelu Aveo (Sonic w USA) są bardzo podobne. Kolejny raz w reklamie pojawia się motyw deskorolki. Tym razem jedynie został dodany nie wiedzieć czemu motyw mleka. W spocie użyto utworu: Theophilus London – All Around the World Spot: Muzyka:
 • Chevrolet Cruze – Kanada

  Czasami warto zobaczyć jak wyglądają reklamy zza granicy, czym się różnią, czy ich jakość jest inna/lepsza… Z tego własnie powodu stworzyliśmy kategorię ciekawe, w której prezentujemy dla was reklamy zza granicy oraz muzykę z tychże reklam. Przyszedł czas na chevroleta, który jak wiemy jest marką typowo amerykańską, stąd też reklama prosto z Kanady. Muzyka użyta w reklamie
 • Cadillac SRX

  A to taka ciekawostka, jakimi samochodami jeżdżą amerykanie? M. in. takim oto Cadillaciem. Piosenka z reklamy to: Ben Harper – Suzie Blue Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:

2 Comments

 1. Mogli dac lepsza muzyke do tej reklamy ;)

 2. Domi

  Muzyka jak i reklama fantastyczne. Dawno już nie widziałam ciekawszej reklamy. Gratuluje osobie, która to wymyśliła :)

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sheba z Evą Longoria

Tego się nie spodziewałem... Żeby karmę dla kotów reklamowała super modelka? Gdyby ktoś mi powiedział coś takiego najprawdopodobniej bym nie...

Zamknij