Chevrolet 100 lat – kiedyś i teraz

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

W amerykańskiej reklamie na 100-lecie chevroleta użyto motywu starych zdjęć w starych miejscach po latach. Wydanie bardzo dobrze wykonane, stąd zasługuje na wspomnienie.

Muzyka to słynny Ray Charles – America The Beautiful

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Saturn – Reklama 50 lat w Europie

  Saturn puścił w obieg reklamę na swoje 50-cio lecie w Europie, a wtle reklamy świetna, dobrze wpadająca w ucho piosenka. Muzyka z reklamy to: Casey Dunmore – Chromed Out Posłuchaj jej u nas – online! Reklama: Muzyka:
 • Chevrolet Aveo – Skateboard (deskorolka)

  Reklamy małych samochodów chevroleta, a szczególnie modelu Aveo (Sonic w USA) są bardzo podobne. Kolejny raz w reklamie pojawia się motyw deskorolki. Tym razem jedynie został dodany nie wiedzieć czemu motyw mleka. W spocie użyto utworu: Theophilus London – All Around the World Spot: Muzyka:
 • Lancome z Julią Roberts

  Kolejna marka perfum zawitała reklamą w Polsce. Niestety nie pamiętam, czy to dokładnie ta reklama (La Vie Est Belle ?), ale wydaje mi się, że właśnie tak, bo w reklamie występuje aktorka Julia Roberts. Lancôme to marka perfum prosto z Paryża, ale muzyka prosto z Belgii od Venus – Beautiful Day. Pobierz utwór Beautiful Days z iTunes. Reklama: Muzyka

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dekoral – kreacje dla twojego wnętrza

Po Dulux'ie, pora na konkurencję, która nigdy nie śpi i też się reklamuje. Dekoral reklamuje się w bardzo dobrym stylu...

Zamknij