Carlo Rossi – reklama z płytą Fabryka Trzciny

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Jakiś czas temu Carlo Rossi reklamowało siebie i nową płytę Fabryka Trzciny.
Piosenka z reklamy pochodzi właśnie z płyty Fabryka Trzciny, jednak w reklamie mam wrażenie, że ta chill out’owa muzyka została nieco zremixowana.
Utwór z reklamy nosi tytuł: Pumali Panthers – In style and in rythm

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Carlo Rossi – reklama 2012 – impreza z Carlo Rossi

  Po wcześniejszym wydaniu reklamy Carlo Rossi z muzyką z płyty Fabryka Trzciny, przyszedł czas na odświeżenie reklamy. Nowa reklama na wiosnę 2012 roku znowu w tle ma świetną muzyką, mocno wpadającą w ucho. Samej reklamy jeszcze nie znalazłem, jednak muzyka z nowej reklamy to: Madison, w wykonaniu Remix Art Collective A dzięki Merti, możecie też obejrzeć samą reklamę: Muzyka:
 • Carlo Rossi na Fashion Week

  I znowu świetna muzyka od Carlo Rossi, co prawa to ta sama co poprzednio, ale reklama już dotyczy czegoś innego, bo Fashion Week’u. Muzyka, którą usłyszucie w reklamie Carlo Rossi to: Remix Art Collective – Madison. Reklama: Muzyka:
 • Wedel – Fabryka Przyjemności 2013

  Ostatnio możemy oglądać całkiem przyjemny spot reklamowy Wedla, hasłem przewodzącym reklamie jest „Fabryka Przyjemności”. W reklamie przedstawiona jest oczywiście nieco abstrakcyjna/bajeczna fabryka, ale samo wykonanie mi osobiście się podoba. Muzyka, którą słyszycie w reklamie to stary utwór: Barry White – You’re the First, the Last, My Everything Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Foster The People – Pumped Up Kicks

Miły utwór Foster The People - Pumped Up Kicks

Zamknij