Carlo Rossi na Fashion Week

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

I znowu świetna muzyka od Carlo Rossi, co prawa to ta sama co poprzednio, ale reklama już dotyczy czegoś innego, bo Fashion Week’u.

Muzyka, którą usłyszucie w reklamie Carlo Rossi to: Remix Art Collective – Madison.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Carlo Rossi – reklama 2012 – impreza z Carlo Rossi

  Po wcześniejszym wydaniu reklamy Carlo Rossi z muzyką z płyty Fabryka Trzciny, przyszedł czas na odświeżenie reklamy. Nowa reklama na wiosnę 2012 roku znowu w tle ma świetną muzyką, mocno wpadającą w ucho. Samej reklamy jeszcze nie znalazłem, jednak muzyka z nowej reklamy to: Madison, w wykonaniu Remix Art Collective A dzięki Merti, możecie też obejrzeć samą reklamę: Muzyka:
 • Carlo Rossi – reklama z płytą Fabryka Trzciny

  Jakiś czas temu Carlo Rossi reklamowało siebie i nową płytę Fabryka Trzciny. Piosenka z reklamy pochodzi właśnie z płyty Fabryka Trzciny, jednak w reklamie mam wrażenie, że ta chill out’owa muzyka została nieco zremixowana. Utwór z reklamy nosi tytuł: Pumali Panthers – In style and in rythm Reklama: Muzyka:
 • Victoria’s Secret – Body by Victoria Jesień 2013

  Nowa kolekcja bielizny na jesień 2013 od popularnej marki Victoria’s Secret, która całkiem niedawno weszła również na Polski rynek. Reklama oczywiście muzyczna, w tle słyszymy utwór nieco dubstepowy. Jeśli szukacie czegoś innego oprócz imion modelek z reklamy ;) to mamy dobrą informacje, znamy już muzykę użytą w reklamie. Utwór, który słyszycie w tle to: SebastiAn – Love

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
HP Ultrabook – Envy 4

Dawno już nie było u nas reklam elektroniki. I tak, zza zachodniej granicy, prezentujemy reklamę notebooka HP. Designerski i muzyczny....

Zamknij