Canon EOS 650D

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Uwielbiam reklamy aparatów fotograficznych. Zazwyczaj są muzyczne, to jedno, ale przede wszystkim producenci starają się aby trzymały poziom, w końcu ich jakość musi być idealna, tak aby klient był przekonany, że aparat będzie działał podobnie – czyli zdjęcia będą po protu piękne. Tym razem Canon z modelem EOS 650D. Dobra reklama.
Co ciekawe już nawet w aparatach fotograficznych stosuje się ekrany dotykowe :)

Muzyka użyta w spocie: Phantogram – When I’m Small

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Canon – siła na następny krok

  Już chyba wspominałem, ze reklamy aparatów fotograficznych zawsze mnie ciekawią i właściwie zawsze mi się podobają. Po pierwsze – przeważnie są muzyczne, a po drugie producenci starają się jak mogą aby były jak najlepsze jakościowo, w końcu świadczą o jakości samego aparatu. Dzisiaj reklama promocyjna Canon. Utwór z reklamy: Gypsy & The Cat – Bloom Reklama: Muzyka:
 • Canon EOS 600D – muzyka z reklamy

  Nowa reklama aparatu Canon EOS 600D, z latawcami, kolorowymi balonami, czyli ogólnie zabawą. Hasło: Odkryj na nowo świat fotografii. Muzyka z tej reklamy to The Naked And Famous – Young Blood, która to piosenka dosłownie przed paroma godzinami pojawiła się u nas w dziale muzyka do reklam… No ale, tak szybko reklam się nie tworzy :), tak
 • Canon – Inspired

  Całkiem ciekawa reklama Canona, traktująca o tym co nas ‚inspiruje’. Czyli jak uchwycić ciekawe momenty. Reklama jest częścią kampanii, o której więcej pod adresem: imagination.usa.canon.com. W reklamie możecie usłyszeć utwór: Rachel Fannan – Beautiful Dreamer Reklama:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Cadillac XTS – Słuchawki

Cadillac XTS to amerykański samochód wyższej klasy, rzadko spotykany w Europie, ale trzeba przyznać, że wszystkie auta tej marki łatwo...

Zamknij