Calzedonia znowu w natarciu

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Kolejna reklama bielizny Calzedonia pojawiła się w telewizji.
Firma albo przyzwyczaiła się do piosenki ze swojej ostatniej reklamy, albo po prostu wykupienie nowego utworu sporo kosztuje :)
W spocie ponownie słyszymy: Dorotea Mele – Lovely on my hand

Spot:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Volkswagen – Nowy Passat R-Style 2013

  Kolejna wersja Passata ujrzała właśnie światło dzienne. Z tej okazji w telewizji pojawił się spot promujący wersje R-Style. Volkswagen reklamuje się spokojną muzyką ze słowami „got to find the favourite song to sing alone…” Niestety mimo rozszyfrowania słów, nie udało mi się znaleźć jeszcze wykonawcy utworu. Póki co, możecie obejrzeć spot. Reklama:
 • Heineken – Impreza

  Ostatnio w telewizji pojawia się ponownie starsza reklama Heinekena. Motywem przewodnim jest odliczanie do zabawy. Reklama pojawiła się u nas dokładnie rok temu, muzyka użyta w reklamie to: DJ Audrey Napoleon – Sunrise Więcej: Heineken muzyka z reklamy Sunrise
 • Lipton – Piramidki

  Pojawiła się reklama piramidek Lipton o smaku jagodowym(?). W reklamie kobiety jedzą kubki z herbatą, co nawiązuje do hasła w reklamie „tak pyszne, że aż chce się zjeść”. W spocie użyto ciekawej muzyki. Niestety spot nie pojawił się jeszcze w sieci. Jak tylko się pojawi łatwiej będzie rozszyfrować piosenkę użytą w reklamie.

One Comment

 1. To ja mam takie pytanie do treści postu nisapał Pan Przemysław, że w kampaniach na sieć warto stosować synonimy w grupach reklam. W takim razie jak to się ma do dopasowania słf3w w danej grupie reklam do reklamy w tej grupie? Przecież, jeżeli mamy reklamę związaną z lecznica dla zwierząt to słowa takie jak gabinet weterynaryjny i klinika weterynaryjna nie pasują do tejże reklamy i obniżają Wynik Jakości. Chyba, że mechanizm obliczania Wyniku Jakości jest inny w sieciach niż w wyszukaj(?)

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lexus ES i ES Hybrid

Lexus całkiem niedawno przedstawił swój nowy model ES, który dostępny będzie także w wersji z napędem hybrydowym. Reklama jest bardzo...

Zamknij