Calvin Klein – Encounter

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Zapach dla mężczyzn, reklamowany przez Szweda Alexandra Skarsgård i Larę Stone. W reklamie występuje ciekawy podkład muzyczny, niestety jeszcze nie rozszyfrowany. Utwory instrumentalne są zawsze najcięższe do odgadnięcia.

Na razie możecie zobaczyć samą reklamę zapachy Encounter od marki Calvin Klein i krótki dwuminutowy film na YT.

Reklama

Film:

Podobne reklamy:
 • Wizz Air – Odleć z …

  Wizz Air reklamuje się! Na razie tylko na You Tube. W serwisie społecznościowym pojawiły się bardzo przyjemne, obrane w świetny podkład muzyczny, reklamy. Hasła reklam to Odleć z: Gdańska, Krakowa, Katowic itp. Niestety muzyka wygląda na zrobioną na potrzeby reklamy, na razie nie znamy jej pochodzenia. Reklama:
 • Garnier Fructis Hydra Recharge

  Nowość od Garnier, na razie szampon dostępny jest w stanach, czy i kiedy trafi do Polski? Kto wie, w każdym bądź razie w internecie pojawiła się taka oto reklama. Spot:
 • Lexus IS Hybrid

  Większość reklam Lexusa to spoty z muzyką w tle, jednak przeważnie w reklamach przewijała się muzyka spokojna. Tym razem jest nieco inaczej. Całkiem ciekawy utwór w nowej reklamie Lexusa IS z napędem hybrydowym. Reklama: Niestety muzyka z reklamy pozostaje nadal zagadką. UPDATE: Arti w komentarzach podał prawidłowo rozszyfrowany utwór. jest to: Jeevan Anandasivam – I Live For You

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
XBOX 360 Kinect – Policjant feat. Usher

Zupełnie nowa reklama konsoli XBOX 360 Kinect, w której pojawia się ciekawa muzyka. W reklamie widzimy m. in. tańczącego, amerykańskiego...

Zamknij