Cadillac XTS – Słuchawki

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Cadillac XTS to amerykański samochód wyższej klasy, rzadko spotykany w Europie, ale trzeba przyznać, że wszystkie auta tej marki łatwo jest rozpoznać, mają specyficzny design, nieco kanciasty, ale przede wszystkim praktycznie wszystkie modele mają charakterystyczny grill (wlot powietrza z przodu).

Utwór użyty w reklamie: Victory – Play It

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Ford Fiesta na gaz – to dopiero okazja

  Reklama zapożyczona z za granicy. Nowy Ford Fiesta na gaz w reklamie, w której dzieje się… Wszystko. Nieco śmieszna, ale przede wszystkim ‚zagmatwana’ reklama… Muzyka użyta w reklamie to: Edward Sharpe & The Magnetic Zeros – Janglin Pobierz utwór z iTunes Reklama: I sam utwór:
 • Cadillac XTS – night out

  Od czasu do czasu Cadillac-i można już zobaczyć także na naszych drogach, a widząc takiego sedana jak XTS, można odnieść wrażenie, że widzimy właśnie typowe amerykańskie auto. W dodatku marka zawsze ciekawie promuje się w reklamach. Spot opowiada o pewnym nocnym wypadzie. Tym razem w swojej reklamie marka użyła utworu: Victory – Play It Reklama: Muzyka:
 • Lynx dezodorant dla mężczyzn

  Tym wpisem rozpoczynamy cykl reklam pod tytułem ‚ciekawe‚. Te reklamy (no i przede wszystkim muzyka z nich) niekoniecznie musieliście widzieć w telewizji, bo często są to reklamy zza granicy, jednak zasługują na uwagę ze względu na oryginalność lub/i podkład muzyczny w tle reklamy. Zaczynamy od reklamy dezodorantu Lynx dla mężczyzn. Producent stworzył ciekawą, animowaną, nieco śmieszną

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Exotica – Désorbitée

Wcale się nie dziwie, że wiele osób kocha język francuski. Muszę przyznać, że rzeczywiście ciekawie on brzmi w tym utworze......

Zamknij