Cadillac SRX

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

A to taka ciekawostka, jakimi samochodami jeżdżą amerykanie? M. in. takim oto Cadillaciem.

Piosenka z reklamy to: Ben Harper – Suzie Blue

Pobierz z iTunes

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Chevrolet Aveo

  Miła muzyka w reklamie Chevroleta Aveo… Trzeba przyznać, ze nowe Chevrolety są coraz ciekawsze, sportowe (jak na markę przystało). Like it! Reklama ze skokiem samochodu na bungee, tak jako ciekawostka. Muzyka z reklamy to: Fun - We Are Young Pobierz muzykę z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Apple iPad

  W ramach ciekawostki, tak właśnie wyglądała pierwsza reklama iPada. Być może to krótkie streszczenie funkcjonalności urządzenia, przyobleczone w ciekawą muzykę, w jakiś sposób przyczyniło się do sukcesu produktu, jednak sam w to chyba nie wierze. Po reklamie Apple spodziewałbym się więcej… Muzyka z reklamy to: The Blue Van – There Goes My Love Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:
 • AXE Anarchy – Chaos

  Kolejna reklama AXE ‚z jajem’ jak zwykle, choć tym razem chyba jeszcze bardziej abstrakcyjna niż zwykle :) Coś dla oka i ucha. Niestety w naszych rodzimych stacjach jeszcze jej nie widziałem. Muzyka z reklamy to: Elvis Presley – Can’t Help Falling In Love Pobierz muzykę z iTunes Reklama: Piosenka Elvisa w wersji slow:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Carlo Rossi – reklama 2012 – impreza z Carlo Rossi

Po wcześniejszym wydaniu reklamy Carlo Rossi z muzyką z płyty Fabryka Trzciny, przyszedł czas na odświeżenie reklamy. Nowa reklama na...

Zamknij