C&A wiosna 2013

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

W reklamie nie kto inny jak twarz marki – Cindy Crawford. W naszej rodzimej wersji, która już pojawiła się w telewizji pojawiają się wiosenne kurtki.

A w tle reklamy przyjemny cover utworu: Terence Trent D’Arby – Sign Your Name

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • C&A Cindy Crawford

  W telewizji pojawiła się reklama sklepów C&A, które reklamują kolekcję słynnej top modelki Cindy Crawford. W reklamie użyto jednego z moich ulubionych tworów muzycznych, jakim była muzyka lat 80-tych :). Po prostu w starych utworach jest ‚to coś’. W reklamie słyszycie: Fine Young Cannibals – She Drives Me Crazy Pobierz utwór z iTunes. Reklama: Muzyka ‚She Drives Me Crazy’: Mp3
 • TENA Lady – potrójna ochrona

  Różowe podpaski, a przynajmniej tak pakowane, mają z kim konkurować. Z taką reklamą na pewno będzie łatwiej, chyba dużo osób pamięta reklamę Always ze specjalną muzyką o podpaskach (raczej niezbyt ciekawą), tutaj Tena Lady poszła w drugą stronę, w tło reklamy wrzuciła cover utworu, który w oryginale jest całkiem niezły, a cover wydaje się być
 • MANGO wiosna 2012 – Kate Moss

  Nowa reklama ubrań MANGO z supermodelką Kate Moss, która jest teraz twarzą marki. Spot przyobleczony jest przyjemną, ciekawą muzyką. Nowa reklama emitowana jest pod nazwą „Spy Game”. Niestety, piosenka użyta w reklamie została napisana specjalnie na potrzeby kreacji telewizyjnej. Jak tylko w sieci dostępna będzie dłuższa wersja utworu, opublikujemy go tutaj. Reklama:

3 Comments

 1. Hey d333gs!!!I didn’t visit enough dentists in France to have a large enough sample size to say something serious about that subset of health care. But as far as the overall healthcare there is concerned — while it’s true that many doctors work out of old, reconverted apartments — the quality of healthcare has been cointstensly better than what I experienced in the U.S., despite the shiny new clinic buildings the U.S. doctors tend to have. See my follow-up article .

 2. The usual price at Stodels is about R18-R20/bag, which I think is rather pricey considering you need quite a lot to cover all your beds. Therefore I prefer to use compost, which is generally cheaper.

 3. berapa maksimal lebar dan tinggi pembuatan pintu kaca frameless ? apakah berpengaruh juga dengan ketebalannya? (semakin panjang/tinggi semakin tebal kaca)

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
MANGO wiosna 2013 z Mirandą Kerr

W telewizji właśnie pojawił się spot z reklamą najnowszej kolekcji wiosna 2013 w sklepach Mango. Ubrania w reklamie prezentuje 29-letnia...

Zamknij