C&A Knitwear czyli kurtki 2012

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Jeden z moich ulubionych typów reklam muzycznych, czyli reklama z muzyką z lat ’80. Tak już mam, że po prostu lubię muzykę z lat 80 i 90-tych. Ma w sobie to coś, a może przypomina mi dzieciństwo?
Tak czy inaczej, tym razem, mile zaskoczyła mnie sieć sklepów z odzieżą C&A. W reklamie marka promuje swoją kolekcje kurtek, już od 99,90 zł.

Muzyka użyta w reklamie to: Tears For Fears – Everybody Wants To Rule The World

Ściągnij utwór z iTunes.

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Coco Chanel – Mademoiselle (men’s world)

  Coco Chanel znowu w reklamie. Tutaj nie potrzeba słów, liczy się muzyka i sama marka… W nowej reklamie użyto covera znanego utworu Men’s World. W tym wykonaniu utwór nosi nazwę: Joss Stone – It’s A Man’s Man’s Man’s World Ściągnij utwór z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Red Bull – World of Red Bull

  Red Bull albo podpisał umowę z zespołem M83, albo na prawdę lubi ich muzykę. Kolejna reklama z serii ‚World of Red Bull’ z muzyką tego zespołu. Muzyka z reklamy: M83 – My Tears Are Becoming a Sea Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Intimissimi Wiosna 2012 – piosenka z reklamy

  Jest już nowa kolekcja bielizny Intimissimi – Wiosna 2012, którą to marka promuje w swoim spocie telewizyjnym. Modelką występującą w spocie, oraz jednocześnie twarzą kolekcji jest Tanya Mityushina. Muzyka użyta w reklamie to z kolei: Ferruccio Tagliavini – Voglio Vivere Così Ściągnij utwór z iTunes Reklama: Oraz sama operowa, włoska piosenka w wykonaniu Ferruccio Tagliavini:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lidl kuchnia francuska

Tydzień francuski i kolejna część zmagań Paskala i Okrasy, w serwowaniu kolejnych przepisów na tani obiad. A skoro tydzień francuski,...

Zamknij