Burn – limitowana edycja 2013

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

W telewizji pojawił się spot, który jak tylko odnajdę, umieszczę i u nas. Reklama dotoczy limitowanej wersji puszki Burna – napoju energetycznego.
W spocie pojawia się żwawa muzyka: Baron – Genesis, Your Leader

Utwór możecie odsłuchać na SC:

Podobne reklamy:
 • Tiger – na koncercie

  Kolejna z serii reklama z miniaturowym tygrysem napoju energetycznego Tiger. Tym razem sytuacja dzieje się na koncercie, gdzie wszechobecne jest błoto. W spocie użyto muzyki: Rainbow Arabia – Without You Na prawdę ciekawie prezentują się utwory z nowej kampanii. Reklama: Muzyka:
 • Hyundai ix35 – muzyka z reklamy

  Po rozwiązanej i40-stce, której spot bądź co bądź w telewizji jeszcze się nie pojawił, nadszedł czas na promo Hyundaia ix35, którego reklamę dzisiaj miałem okazję widzieć. Muzyka użyta w reklamie tego modelu to: Pascal Bideau – TBC, niestety utwór został został stworzony przez Włocha na potrzeby włoskiej wersji reklamy właśnie. Ewentualnie możecie posłuchać innego utworu, który
 • Burn – Lato festiwali

  Zaproszenie na muzyczne wydarzenia w reklamie od napoju energetycznego Burn. W reklamie został użyty nazwijmy to ‚dziwny’ (nie wiem jaki) gatunek muzyki :). Dokładniej już, w tle słyszymy utwór: Pol On – Transsistor Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bud Light

Pozostając w temacie piwa, tym razem Bud Light, czyli Budweiser Light. Marka jest popularna w stanach, właśnie w związku ze...

Zamknij