BMW nowe serii 3

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama często pojawia się w telewizji, przy okazji startów Justyny Kowalczyk, bo to właśnie BMW sposnoruje ostatnio biegi narciarskie.
A poza tym, nowe BMW serii 3 prezentuje się całkiem elegancko. No i muzyka w reklamie, dosyć znana i już wiekowa.

Piosenka użyta w reklamie BMW to: Billy Idol – Dancing With Myself

Ściągnij utwór z reklamy z iTunes

Reklama:

Piosenka BMW seria 3:

Podobne reklamy:
 • Citroen DS4 – Tak

  Citroen reklamuje swój nowy model DS4. Reklama dosyć oryginalna, bardzo kolorowa i na celu ma przyciągnięcie wzroku, jednak nas najbardziej interesuje oczywiście końcówka, w której pojawia się motyw muzyczny. Muzyka z reklamy nowej DS4 to: Cassius – I Love U So Ściągnij z iTunes Sport reklamowy: Piosenka z reklamy: P.S. Przy tej okazji warto też wspomnieć starszą, ale za
 • Buick Regal GS

  Regał to bynajmniej nie jest, ale auto tak mi się spodobało, że nie mogłem tej reklamy pominąć. W dodatku spot przyobleczony jest dobrym rockowym kawałkiem. Piosenka użyta w reklamie to: Stereophonics – She’s Alright Ściągnij z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Orange – 100 sposobów jak zaoszczędzić

  Seria reklam „100 sposobów Orange jak zaoszczędzić na co chcesz” używa przeważnie tego samego podkładu muzycznego w tle. Piosenka całkiem przyjemnie ‚wlatuje’ w ucho, toteż wypada o niej wspomnieć. W spotach Orange używa muzyki: The Rosy Shades – The Guardian Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
State Farm, czyli jak reklamować ubezpieczenia

Przykład idzie zza granicy. Oto jak produkuje się miłe i sytuacyjne reklamy ubezpieczeń, bez zbędnego gadania, choć muzyka mogłaby być...

Zamknij