BlackBerry Z10 – Keep Moving

Ciekawie ‚skompletowana’ reklama BlackBerry, którego reklam telewizyjnych w Polsce jeszcze nie miałem okazji widzieć. A te nie odbiegają znacząco od reklam innych producentów telefonów komórkowych. Nic specjalnego, ale jednak, spot wykonany w ciekawej koncepcji i w dodatku muzyczny.

Muzyka, którą usłyszycie w reklamie to: Tame Impala – Elephant

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
  • Motorola Droid RAZR Colors

    Pora wrócić do reklam telefonów, a ich nie brakuje. Pamiętacie jeszcze Motorole? Kiedyś jej telefony były dosyć popularne w Polsce, ostatnio jednak zero informacji o telefonach tej marki. Ale nie za granicą. Na innych kontynentach Motorola reklamuje się i to z ładną muzyką. Muzyka z reklamy: Hesta Prynn – Turn it Gold Reklama: Piosenka:
  • Porsche Cayman

    Ciekawa reklama Prosche, model Cayman wujęciu niespotykanym w reklamie do tej pory jak sądzę. Niby nic specjalnego, a jednak ciekawe, w dodatku muzycznie. Muzyka użyta w reklamie to: Ken – Get a life Reklama: Muzyka:
  • Samsung Wave – kilka reklam i muzyka z nich

    Reklamy telefonów mają to do siebie, że są dosyć popularne, to znaczy firmy produkują przeważnie po kilka takich reklam. Widocznie tkwi w tym jakiś sęk marketingowy. Dziś przyszła pora na Samsunga Wave. W Polsce telefon reklamuje sieć teraz Play. Muzyka z tej reklamy jest bardzo podobna do tej z reklamy brytyjskiej. Jest to Soundtrack z filmu American

Dodaj komentarz


Przeczytaj poprzedni wpis:
Apple iPhone 5 – zdjęcia
Apple iPhone 5 – zdjęcia

Dawno już nie gościła u nas reklama produktu spod znaku nadgryzionego jabłka. Apple, bo o nim mowa wypuścił kolejną reklamę...

Zamknij