Black Red White, kampania promocyjna jesień 2012

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Meble Black Red White w ostatnim czasie często reklamują się w telewizji. Podobnie było jesienią zeszłego roku. Tym razem jednak, reklama ma inny chrakter, czyto promocyjny. Przy tym, użyta została w niej ciekawa muzyka. Niestety jeszcze nie udało mi się rozszyfrować wykonawcy i tytułu utworu, ale postaram się zaczerpnąć więcej informacji u źródła.

UPDATE:
Dzięki Kermit1989. Muzyka rozszyfrowana – jest to Rhoda – Remember You
Więcej i linki do odsłuchania utworu w artykule.

Reklama:

Podobne reklamy:
 • Magnum – Pink & Black

  Nowa reklamy lodów Magnum podbija powoli Internet. Turecka reklama, bo wyprodukowana w Turcji przez Lowe Istambul i Lola Madrid z Orlando Bloomem i modelką Carla Moure w rolach głównych używa niestety najprawdopodbniej muzyki wykonanej na potrzeby reklamy, bo nawet na stronach agencji, ciężko szukać informacji o wykonawcy utworu. Reklama:
 • Halls XS

  Nowe Halls są już dostępne w Polsce, pojawiła się również reklama cukierków odświeżających oddech. Niestety nie udało nam się jeszcze rozszyfrować tego lekko dubstepowego utworu. Pozostaje sama reklama:
 • Volkswagen – Nowy Passat R-Style 2013

  Kolejna wersja Passata ujrzała właśnie światło dzienne. Z tej okazji w telewizji pojawił się spot promujący wersje R-Style. Volkswagen reklamuje się spokojną muzyką ze słowami „got to find the favourite song to sing alone…” Niestety mimo rozszyfrowania słów, nie udało mi się znaleźć jeszcze wykonawcy utworu. Póki co, możecie obejrzeć spot. Reklama:

5 Comments

 1. Kermit1989

  Rhoda – Remember You.

 2. Kermit1989

  Rhoda – Remember You.

 3. ARK

  PRÓBUJĘ ZNALEŹĆ BO UTWÓR WPADŁ MI W UCHO!

 4. Pingback: Black Red White - kampania jesień 2012 - muzyka z reklamy | muzyka z reklam - utwory prosto z tv

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
T-Mobile – My Wallet

Golasy, czyli mocne uderzenie w reklamie w ostatnim czasie. Wszystko w reklamie nowej aplikacji w T-Mobile - My Wallet, dzięki...

Zamknij