Black – Lotnisko z Mikem Tysonem

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Reklama jeszcze nie rozchulała się na dobre a już ma prawie 900 tys. wyświetleń na YouTube… Takiego wyniku na pewno po tej reklamie bym się nie spodziewał, owszem, nakręcona w iście hollywoodzkim stylu, jednak nie powala na kolana.
Może to za sprawą muzyki? W tle słyszymy mocno brzmiący hip hopowy kawałek. Na razie nie udało mi się go rozszyfrować, ale jak tylko ktoś odgadnie utwór, albo poda go producent reklamy na pewno reklama znajdzie się w naszej bazie.

Reklama:

Podobne reklamy:
 • Calzedonia znowu w natarciu

  Kolejna reklama bielizny Calzedonia pojawiła się w telewizji. Firma albo przyzwyczaiła się do piosenki ze swojej ostatniej reklamy, albo po prostu wykupienie nowego utworu sporo kosztuje :) W spocie ponownie słyszymy: Dorotea Mele – Lovely on my hand Spot: Muzyka:
 • Ford FIesta – Nowy Ford Fiesta 2013

  W tym roku Ford prezentuje na początku 3 nowe i odświeżone modele, Fiesta (o której mowa), Kuga i Transit Custom. W reklamie Fiesty użyto bardzo żywego kawałka, którego niestety jeszcze nie rozszyfrowałem. Jak tylko mi się uda, zaraz dodam go do bazy. Reklama:
 • Wizz Air – Odleć z …

  Wizz Air reklamuje się! Na razie tylko na You Tube. W serwisie społecznościowym pojawiły się bardzo przyjemne, obrane w świetny podkład muzyczny, reklamy. Hasła reklam to Odleć z: Gdańska, Krakowa, Katowic itp. Niestety muzyka wygląda na zrobioną na potrzeby reklamy, na razie nie znamy jej pochodzenia. Reklama:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Conjure One – Manic Star

Początkiem można się przerazić, ale zaraz po 2 minutach rozpoczyna się już prawidłowa część utworu :) Conjure One - Manic...

Zamknij