Audi „Ultra A6”

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nie wiem co to za model, ale wiem, że jest Ultra ;). Na początku reklamy widzimy jakiś sportowy model Audi, ale rozchodzi się o Ultra A6-ke.

Muzyka użyta w reklamie to: Erica Bjuremark – Its So Easy

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • AUDI Q3 nowa reklama nowego modelu Audi!

  Audi wprowadza na rynek nowy model, który niebawem zawita w salonach. Model Q3, bo o nim mowa dołączy do rodziny SUV’ów. Ale, tymczasem Audi promuje się reklamą Q3-ki, w której przewijają się hasła m. in. „All you need is less”, oraz przedstawiane są sylwetki designerów (w tym jednego z Polski – Oskar Zieta) czy architektów, czy;i
 • Audi A1 Sportback

  Albo to tylko przypadek, albo Audi naprawdę wzięło się mocno za siebie. Kolejny nowy model, ponownie w reklamie… Tym razem padło na model A1 w wersji Sportback. Muzyka z reklamy Audi to: Boreta – Lobegrinder Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:
 • Audi A4 – Nowe technologie silnika

  Nowy model Audi A4 to okazja aby zaprezentować użytkownikom aut nowe, oszczędne silniki Audi. W telewizji właśnie pojawił się spot. Podobnie jak poprzednia reklama audi, tak i tym razem spot przyobleczony jest ciekawą muzyką. Niestety tym razem, muzyka została skomponowana specjalnie na potrzeby reklamy. Muzyka powstała w studio Sizzer Amsterdam, a kompozytorem jest Manna Horsting. Reklama:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mentos z owocami w środku

Dosłownie i w przenośni? Tak widzą to producenci reklamy nowego Mentosa, który pewnie już niedługo także u nas :). Klimatyczny...

Zamknij