Audi – przewaga dzięki technice

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Nowy spot promujący markę Audi, pojawił się w telewizji już z tydzień, a moe nawet więcej temu. W spocie użyta jest ciekawa muzyka.
Tytuł reklamy to Audi – Przewaga dzięki technice.

Muzyka z reklamy to: Efterklang – Modern drift

Reklama:

Muzyka:

Podobne reklamy:
 • Audi A4 – Nowe technologie silnika

  Nowy model Audi A4 to okazja aby zaprezentować użytkownikom aut nowe, oszczędne silniki Audi. W telewizji właśnie pojawił się spot. Podobnie jak poprzednia reklama audi, tak i tym razem spot przyobleczony jest ciekawą muzyką. Niestety tym razem, muzyka została skomponowana specjalnie na potrzeby reklamy. Muzyka powstała w studio Sizzer Amsterdam, a kompozytorem jest Manna Horsting. Reklama:
 • Windows 8 – aplikacje, które inspirują

  Jak pisze jakub na naszym forum, podobno to nowy spot Windowsa 8, który pojawił się w telewizji. Całkiem możliwe, w końcu akcja promująca system trwa. Kiedyś pewnie trzeba będzie przestawić się na nowy system, póki co, jak wygląda dowiemy się z reklamy. Muzyka użyta w reklamie to nieco rapowy utwór: Labrinth – Express Yourself Reklama: Muzyka:
 • HTC One X w AT&T – Bieg

  Okres jest już przedjesienny, świat telewizji czeka na nowe reklamy, na razie w kółko widzę te same reklamy. Ale Stany nie śpią. W sieci pojawiła się taka oto, ciekawa muzycznie reklama HTC w sieci AT&T. Tytuł reklamy to „Run”, czyli bieg, lub biegnij, zależy jak to rozumieć. W spocie słyszycie utwór: Calvin Harris – Feel So

b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jack Daniels Tennessee Honey

Reklama jak dla mnie nieco 'ohydna'. Niestety nie przepadam za pszczołami, są zbyt podobne do osy, za której to użądleniem...

Zamknij