AUDI Q3 nowa reklama nowego modelu Audi!

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Audi wprowadza na rynek nowy model, który niebawem zawita w salonach. Model Q3, bo o nim mowa dołączy do rodziny SUV’ów.
Ale, tymczasem Audi promuje się reklamą Q3-ki, w której przewijają się hasła m. in. „All you need is less”, oraz przedstawiane są sylwetki designerów (w tym jednego z Polski – Oskar Zieta) czy architektów, czy;i ogólnie kreatywnych głów.

Muzyka użyta w reklamie Audi Q3 została skomponowana na potrzeby reklamy, jednak jej twórca stworzył dla maniaków takich jak my dłuższą wersję:)
Kompozytor i utwór z reklamy: STOMAX – Moment of Life

Do pobrania ze strony domowej Audi.

Reklama:

Muzyka do posłuchania on-line tu:

i tu (w wersji z vocalem):
Stomax – moment of life ( from AUDI Q3 commercial ) by stomax

Podobne reklamy:
 • Audi A4 – Nowe technologie silnika

  Nowy model Audi A4 to okazja aby zaprezentować użytkownikom aut nowe, oszczędne silniki Audi. W telewizji właśnie pojawił się spot. Podobnie jak poprzednia reklama audi, tak i tym razem spot przyobleczony jest ciekawą muzyką. Niestety tym razem, muzyka została skomponowana specjalnie na potrzeby reklamy. Muzyka powstała w studio Sizzer Amsterdam, a kompozytorem jest Manna Horsting. Reklama:
 • Audi A1 Sportback

  Albo to tylko przypadek, albo Audi naprawdę wzięło się mocno za siebie. Kolejny nowy model, ponownie w reklamie… Tym razem padło na model A1 w wersji Sportback. Muzyka z reklamy Audi to: Boreta – Lobegrinder Pobierz z iTunes Reklama: Muzyka:
 • PGE – Robimy prąd, góry, jeziora i lasy

  Ruszyła kampania promująca markę PGE, znaną na rynku od lat, jednak z coraz silniejszą konkurencją. Spot na prawdę ciekawy (choć w telewizji widzimy jego krótszą wersję) i przyjemny, a dodatkowo patriotyczny, czyli coś w deseń ‚rozwijamy Polskę’. Spot stworzyła agencja PZL i szukając informacji na temat muzyki użytej w reklamie dotarliśmy tylko do tego, że została

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Levi’s – Dangerous Liaison

Nie ma to jak reklama dżinsów, rzekłbym... pełna seksu. Gdybyście szukali piosenki z reklamy to jest to: Little Annie -...

Zamknij