Apap – 20 lat

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

1 sierpnia minęło 20 lat od kiedy po raz pierwszy, na aptekowej półce ukazał się Apap, czyli najpopularniejszy dziś lek od bólu z paracetamolem. Nie jestem w tym profesjonalistą, nie wiem czego używano do uśmierzania bólu wcześniej (wcześniej chyba stosowano m. in. Aspirynę), ale na pewno odkryte w 1948 roku uśmierzające ból właściwości paracetamolu były ważnym odkryciem.
Apap świetując 20-lecie obecności leku, w swojej reklamie chciał podkreślić rolę leku w życiu przykładowych rodzin/osób.

Reklama ma dosyć ciekawą, charakterystyczną muzykę, którą niestety ciężko odnaleźć.

Reklama:

Podobne reklamy:
 • Kappahl – Hey, I like Your style 2012

  Kappahl, już wcześniej reklamował swoje ubrania. Może te reklamy nie pojawiają się tak często jak H&M, ale też przeważnie są muzyczne. Tak też jest tym razem. Reklama nowych bluzek z kolekcji jesień 2012 ma w tle muzykę, która niestety została stworzona na potrzeby reklamy przez: Patrika Berggrena Reklama Hey I Like Your Style:
 • Orange – Dłonie / internet na wyciągnięcie ręki

  Wszechobecny „Internet na wyciągnięcie ręki” to kolejne hasło reklamowe Orange, które podkreśla, że internet możesz mieć wszędzie. Spot nosi nazwę „Dłonie”. W reklamie użyto skocznej muzyki ze słowami „Get up, Fall(Hold?) down, Stand out, Yeah”, której niestety nie mogę odnaleźć po tekście, wokalu też nie kojarzę. Najprawdopodobniej pochodzi z jakiegoś banku muzyki. Swoją drogą, w takich bankach
 • Target – Orange Juice

  Krótki, 15-sto sekundowy spot chciałem Wam pokazać jako przykład krótkiej, treściwej i dobrej reklamy. Nie nawiązując do tematyki można dobrze zareklamować produkt. W reklamie słyszycie utwór: Atmosphere – Shoulda Known Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


Przeczytaj poprzedni wpis:
Nespresso The Best Café, Yours
Nespresso The Best Café, Yours

W Polsce mamy Georga Clooney'a reklamującego Nespresso z hasłem 'What else'. Z resztą George pojawia się w reklamach także w...

Zamknij