Adidas Running – Boost

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Technologia reklamuje się jako przełomowa, całkiem możliwe, że taka też jest, odciąża jak rozumiem stawy itp, idealna dla amatorów biegania (swoją drogą, ciekawe ile buty będą kosztowały?).
Ja skupiam się na reklamie, do której muzyka jakby była napisana specjalnie, ale nie mam pewności, jak tylko będę coś wiedział, dodam reklamę do bazy.

Tymczasem spot – Adidas Energy Boost:

Podobne reklamy:
 • Black – Lotnisko z Mikem Tysonem

  Reklama jeszcze nie rozchulała się na dobre a już ma prawie 900 tys. wyświetleń na YouTube… Takiego wyniku na pewno po tej reklamie bym się nie spodziewał, owszem, nakręcona w iście hollywoodzkim stylu, jednak nie powala na kolana. Może to za sprawą muzyki? W tle słyszymy mocno brzmiący hip hopowy kawałek. Na razie nie udało mi
 • Kanada

  Ameryka Północna od zawsze budzi we mnie emocje. A tutaj reklama turystyczna Kanady, w dodatku przyobleczona piękną chill outową muzyką. Bardzo dobra produkcja, może nie tak dobra jak spoty Irlandii, czy Norwegii, które również krążą w sieci, ale na prawdę przyjemnie się ogląda spot o tym rozległym kraju. Swoją drogą, ciekawe jak wyglądałaby taka prezentacja USA, tam
 • Lipton – Piramidki

  Pojawiła się reklama piramidek Lipton o smaku jagodowym(?). W reklamie kobiety jedzą kubki z herbatą, co nawiązuje do hasła w reklamie „tak pyszne, że aż chce się zjeść”. W spocie użyto ciekawej muzyki. Niestety spot nie pojawił się jeszcze w sieci. Jak tylko się pojawi łatwiej będzie rozszyfrować piosenkę użytą w reklamie.

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Puls, filmy na marzec 2013

Zapowiedź filmów w telewizji Puls, w tle usłyszycie cichą muzykę. Utwór, którego być może szukacie to: Flo Rida - I...

Zamknij