Adidas AdiZero – nowe spojrzenie na reklamę

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Tym razem w Stanach, ale nie znaczy, że podobnych, dobrych pomysłów na marketing nie stosuje się w Europie. Możecie pamiętać chociażby poruszony przeze mnie temat o Mappingu.
Reklama Adidasa jest jeszcze inna. Wprowadza interakcje z człowiekiem (mówię o motywie społecznościowym, pokazywaniu wpisów z Twitter’a na mega ekranie), która dodatkowo stwarza szybko szum wokół przedsięwzięcia. Dodatkowo dobra lokalizacja – siedziba klubu, który ma wiele fanów – i nieprzeciętna okazja – nowy, popularny gracz w zespole – sprawiają, że efekty są jeszcze lepsze.

Reklama oczywiście muzyczna, muzyka w tle to: The Airplane Boys – Beau Monde

Reklama:

Muzyka:

Cokolwiek byśmy nie mówili, to taką formę reklamy chciałbym widzieć częściej.

Podobne reklamy:
 • Tiger – na imprezie

  Tym razem nieco starsza reklama, która pojawiła się w telewizji przez ostatnim spotem – na koncercie. Na imprezie poniósł za sobą niemały szum w sieci. Wiele osób jest oburzonych, albo mniej diametralnie – zniesmaczonych tym, że reklama propaguje seks na imprezach. Z jednej strony jest w tym trochę racji, reklama jest kontrowersyjna, ale wydaje mi się,
 • Audi A4 – Nowe technologie silnika

  Nowy model Audi A4 to okazja aby zaprezentować użytkownikom aut nowe, oszczędne silniki Audi. W telewizji właśnie pojawił się spot. Podobnie jak poprzednia reklama audi, tak i tym razem spot przyobleczony jest ciekawą muzyką. Niestety tym razem, muzyka została skomponowana specjalnie na potrzeby reklamy. Muzyka powstała w studio Sizzer Amsterdam, a kompozytorem jest Manna Horsting. Reklama:
 • Samsung Galaxy Note II

  Reklama pojawiła się już wcześniej, jednak jeszcze nie była wspomniana u nas, a teraz pojawiła się kolejna kampania z tą samą muzyką. Utwór jest bardzo radosny i aż dziwne, ze dopiero teraz o tej reklamie sobie przypomniałem. Muzyką, którą słyszycie w reklamie Galaxy Note 2 to: Brokedown Millionaires-These Are The Days That Shine Reklama: Muzyka: Samego tabletu nie miałem

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
C&A Knitwear czyli kurtki 2012

Jeden z moich ulubionych typów reklam muzycznych, czyli reklama z muzyką z lat '80. Tak już mam, że po prostu...

Zamknij