Acer Aspire P3 Ultrabook – Tiësto

Najpopularniejsze reklamy:

  None Found

Oto jak z rozmachem zareklamować ultrabook. Acer postawił na znanego DJ’a, reklama daje wrażenie jakoby była zrobiona z dosyć dużym rozmachem, jednak po ilości wyświetleń virala na YouTube nie można powiedzieć jakoby reklamówka się udała :). No ale – pojawiła się dopiero miesiąc temu.

W reklamie użyto utworów Tiesto:
1. Tiësto & Allure – Pair Of Dice (Original Mix)
2. Tiesto Ft. Showtek – Hell Yeah
3. Tiesto – Make some noise (Dyro Remix)

Reklama:

I do posłuchania utwór: Tiesto Ft. Showtek – Hell Yeah

Podobne reklamy:
 • HP Ultrabook – Envy 4

  Dawno już nie było u nas reklam elektroniki. I tak, zza zachodniej granicy, prezentujemy reklamę notebooka HP. Designerski i muzyczny. A skoro jest to notebook ze świetnym dźwiękiem (jak przekazuje nam producent w reklamie), reklama musi kusić muzyką. Tak też jest. W reklamie użyto utworu: Nero – Promises Aktualizacja: Reklama pojawiła się już w Polsce! Chyba z dokłądnie
 • Intel – Projekt Ultrabook

  Reklama procesorów Intel, do super-cienkich notebooków. W reklamie występuje artysta will.i.am, który jest twarzą kampanii. Reklama oczywiście z Ameryki. Ale co ciekawe użyto w niech chyba ulubionej ostatnio muzyki do reklam. Chodzi oczywiście o Midnight City od M83. Ten utwór mogliście już usłyszeć m. in. w reklamach Lech. Ściągnij muzykę z iTunes. Reklama: Muzyka:
 • Lenovo IdeaPad

  To już nie laptop, ani nawet notebook. Jak nazywają ten komputer producenci? Ultrabook, niestety nie wiem jeszcze co to oznacza, ale muzyka z reklamie jest bardzo przyjemna. Muzyka z reklamy Lenovo: Caveman – My Time Ściągnij piosenkę z reklamy z iTunes Reklama: Muzyka:

Dodaj komentarz


b21
Przeczytaj poprzedni wpis:
Canon EOS 650D

Uwielbiam reklamy aparatów fotograficznych. Zazwyczaj są muzyczne, to jedno, ale przede wszystkim producenci starają się aby trzymały poziom, w końcu...

Zamknij